آتش نشانان از پارچه کاپشن شمعی برای محار آتش استفاده می کنند

از آنجایی که پاییز به پایان می رسد و زمستان پیرمردی وارد می شود، اکنون زمان مناسبی برای پرداختن به موضوع پارچه های پاییزی و زمستانی است.

در حالی که ممکن است اصول تئوری رنگ یا تکنیک های لایه بندی پیشرفته را درک کنید، واقعاً چقدر در مورد مواد تشکیل دهنده لباس و لباس بیرونی در هوای سرد می دانید؟

و بنابراین، بدون هیچ مقدمه‌ای، در اینجا راهنمای جامعی وجود دارد که بهترین پارچه‌ها از جمله پارچه داکرون  و موادی را که می‌توانید در بدترین فصل زمستان گرم و راحت نگه می‌دارد را تفکیک کنید.

پشم در این لیست از پارچه های پاییزی و زمستانی مانند پارچه شمعی و به دلایل خوبی در رتبه اول قرار دارد. این یک عایق یکپارچه است که به گرم نگه داشتن شما در آب و هوای سردتر و سردتر کمک می کند. به دلایل زیر، پشم یکی از پارچه‌های زمستانی است که می‌توانم آن را بپوشم.

پارچه

در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا پشم شاید ارزشمندترین پارچه کاپشن کمد لباس پاییز و زمستان است.

پشم یکی از بهترین عایق های طبیعت است. الیاف پشم گوسفند از مولکول های پروتئینی به نام کراتین تشکیل شده است که آن را در به دام انداختن هوا و رطوبت بسیار موثر می کند و به گرم نگه داشتن شما در زمستان و همچنین خنک در تابستان کمک می کند (این برای مقاله دیگری است).

علاوه بر این، پشم رطوبت را جذب می کند و بنابراین می تواند تا 40 درصد از وزن خود را در رطوبت جمع کند و همچنان خشک بماند که می تواند به تنظیم دمای بدن شما کمک کند و شما را راحت نگه دارد. هم گرمای پشم و هم توانایی عملکرد در هنگام خیس بودن آن را تبدیل به پارچه ای در هوای سرد می کند.

پشم مانند پارچه جیر ، پارچه ای سبک و در عین حال قوی است که بادوام و ماندگاری طولانی دارد. در واقع الیاف پشم دارای خاصیت ارتجاعی طبیعی هستند که می توانند 20000 بار خم شدن را بدون شکستگی تحمل کنند، تعداد بسیار بالاتری از پنبه (3000)، ابریشم (2000) و ابریشم مصنوعی/ویسکوز (75).

 • منابع:
  1. Fall & Winter Fabrics Guide (Everything You Need to Know)
 • تبلیغات: 
  1. با فلزات بازیافتی در خانه یک کسب و کار ایجاد کنید!
  2. پنجاه درصد مردم دنیا به دنبال خروج از کره زمین هستند!!
  3. رنگ لباس هایی که با پوشیدن آنها شما را لاغرتر می کند
  4. نقش میز اداری کارمندی مدرسه در خوانایی الگو گرافیکی