دستگاه پوز اسباب بازی با آب دهن نوزاد پول چاپ می کند

اسباب‌بازی‌ها و دستگاه‌های متصل (مانند بلندگوهای هوشمند و اسباب‌بازی‌های هوش مصنوعی) می‌توانند تسهیلاتی را برای خانواده‌ها فراهم کنند.

از تایمرهای فعال‌شده با صدا گرفته تا حقایق فوری و پاسخ به سؤالی که پاسخ آن در نوک زبان شماست آن یک بازیگر در آن نمایش چه کسی بود. در واقع، بیش از 40 میلیون خانه دارای این دستگاه ها هستند.

اما، آنها می توانند عواقب منفی عمیقی برای خانواده های ما (و به ویژه برای کودکان بسیار کوچک) داشته باشند.

ما به ندرت به خانواده ها می گوییم که اصلاً از نوعی فناوری استفاده نکنند. با این حال، برخی دستگاه پوز اسباب بازی وجود دارند که آنقدر برای حریم خصوصی و رفاه کودکان خطر ایجاد می‌کنند که بهترین رویکرد فقط گفتن «نه» است.

دستگاه پوز اسباب بازی

ما معتقدیم خانواده ها نباید از اسباب بازی ها و وسایل متصل به اینترنت همراه با کودکان خردسال استفاده کنند. ما همچنین می دانیم که بسیاری از خانواده ها قبلاً آنها را دارند و ما اینجا هستیم تا کمک کنیم!

در این راهنما، ما شما را با دو نوع رایج‌ترین اقلام متصل به اینترنت که توسط کودکان خردسال استفاده می‌شودبلندگوهای هوشمند و اسباب‌بازی‌های هوش مصنوعی آشنا می‌کنیم، خطرات آن را توضیح می‌دهیم و در مورد چگونگی به حداقل رساندن این خطرات در صورت تصمیم به خرید یکی بحث می‌کنیم.

همانطور که جهان از طریق اینترنت اشیا (IoT) بیشتر به هم متصل می شود و رایانه ها از هوش ماشینی بیشتر و بهتری برخوردار می شوند. دنیای اسباب بازی های کودکان در جوامع مدرن فراتر از فناوری های لمسی ساده و چند رسانه ای متحول می شود.
اسباب بازی های مجهز به هوش مصنوعی و متصل به اینترنت، آینده بازی و یادگیری کودکان را نشان می دهد.
اسباب‌بازی‌های هوشمند، به‌ویژه در زمینه اسباب‌بازی‌های آموزشی، نوید بسیار زیادی دارند، اما اگر مسئولانه طراحی نشوند، خطرات بالقوه‌ای برای کودکان به همراه دارند. اسباب بازی های هوشمند بدون طراحی مسئولانه و تمرکز بر حقوق کودکان می توانند بهترین دوست کودک یا ابزار نظارتی وحشتناک باشند.
بیایید با بررسی اینکه واقعاً یک اسباب بازی هوشمند چیست شروع کنیم.