حوله فشرده جادویی پر فروش در بازار ماهی فروشان

حوله های نخی محبوب ترین انتخاب هستند. مزیت اصلی حوله های نخی قیمت متوسط ​​و در دسترس بودن انبوه آنهاست.

 در مقایسه با انواع کتانی و پارچه ای، حوله فشرده جادویی بدتر تمیز می شوند، مدت زمان بیشتری خشک می شوند، سریعتر کثیف می شوند و آنقدرها بادوام و محکم نیستند.

حوله های مصنوعی آب را به شدت جذب می کنند و سکته می کنند. همچنین در هنگام شستشو از دمای بالا رنج می برند. مزیت اصلی حوله های مصنوعی قیمت پایین و در دسترس بودن زیاد آنهاست.

هنگام انتخاب حوله باید به تراکم پارچه نیز توجه کنید. هرچه پارچه ضخیم تر باشد، حوله محکم تر و بادوام تر است. حوله های نازک پس از شستشوی مکرر تغییر شکل داده و پاره می شوند.

حوله فشرده جادویی

علاوه بر این، حوله های نازک اغلب خیس می شوند و استفاده از حوله خیس منطقی نیست. حوله های نازک برای صیقل دادن یا پاک کردن نهایی شیشه های بریده شده، ظروف و کارد و چنگال خوب هستند.

 توجه به اینکه حوله ظرفشویی یک وسیله روزمره آشپزخانه است، فکر می کنید مردم توجه بیشتری به آن می کنند. اما به نظر می‌رسد که حوله‌ها یک فکر بعدی هستند.

 به عنوان مثال، مجموعه حوله های ظرف من، اغلب یک توده پارچه قدیمی و لکه دار است – و فقط برخی از آنها واقعاً کار را انجام می دهند. 

اخیراً تصمیم گرفتم بالاخره زمان آن رسیده است که به حوله های ظرفشویی خود همان فکری را بکنم که دیگر لوازم ضروری آشپزخانه است. 

من آماده بودم که پارچه‌های خام و کهنه‌ام را دور بریزم و پارچه‌های جدیدی تهیه کنم که در واقع آب را به جای پخش کردن آن به اطراف جذب کنند. بنابراین، من روزها را صرف جستجوی وب کردم، به دنبال حوله های مختلف و جمع آوری آنها برای آزمایش نهایی بودم.

من هر حوله را قبل از استفاده با ماشین شستم و با ماشین خشک کردم (به جز پارچه های سوئدی که قرار نیست قبل از استفاده شسته شوند) تا بقایای تولید یا پوشش ها را از بین ببرم و ببینم در این فرآیند چقدر چروک و یا چروک می شوند.

من از هر کدام برای خشک کردن طیف وسیعی از ظروف و ظروف شیشه‌ای استفاده کردم و به سرعت جذب آب و استفاده آسان از آن اشاره کردم. خیلی بزرگ و حجیم بود؟

خیلی کوچک و بی اثر است؟ موارد مورد علاقه به سرعت به اوج رسیدند. در اینجا بهترین‌های این دسته وجود دارد که بر اساس کاربردهای ایده‌آل آنها طبقه‌بندی شده‌اند.